Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.81 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

ECOR PRODUCT Sp. z o.o.

ECOR PRODUCT Sp. z o.o.
Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 51 - 100
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1990
Kategorie:

Chemia i Tworzywa sztuczne

Opakowania

Reklama i Poligrafia

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Firma ECOR Product od 1990 roku jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego.

W ofercie firmy znajdą Państwo materiały tradycyjne: folie aluminiowo-pergaminowe, folie i platynki aluminiowe, papier, polietylen, polipropylen jak i najnowsze materiały opakowaniowe typu ECOR FPO.

ECOR Product posiada własne studio graficzne SG MN, oraz nowoczesną drukarnię fleksograficzną, z możliwością nadruku do 8-kolorów wykorzystując w procesie druku, wałki typu sleeve.

Piętnaście lat na rynku polskim dało nam doświadczenie by sprawnie i kompleksowo obsługiwać klientów naszej firmy. Jest to możliwe dzięki pracy studia graficznego, dużego zaangażowania naszej kadry oraz nowoczesnemu parkowi maszyn.

Wysoką jakość produktów naszej firmy potwierdza funkcjonowanie zgodnie z Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2001 oraz z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności w oparciu o HACCP.

Od samego początku działania, firma ukierunkowana jest na innowacje oraz wprowadzanie na rynek polski materiałów proekologicznych przyjaznych środowisku. Wynikiem tej kampanii było wprowadzenie w 1997 roku szwedzkich folii giętkich typu ECOR FPO WRAP. Opakowania te charakteryzują się ponad 51 % udziałem minerałów tj. wapnia i kredy i służą do pakowania produktów spożywczych.

Od 2005r. ECOR Product jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim firmy Promens - wysokiej klasy producenta kubków ekologicznych.

Zwieńczeniem 15-letniej pracy są tysiące opracowanych przez ECOR Product wzorów graficznych wykorzystywanych w procesie druku surowca, z których korzysta ponad dwustu odbiorców. Zlecenia Spółka wykonuje od projektu do gotowego opakowania.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Lipowa 6A
Miasto:Stęszew
Kod pocztowy:62-060
Region:wielkopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 61 8134353
Faks: +48 61 8134383

Internet

Strona WWW:www.ecorproduct.pl
Prezentacja:www.ecorproduct.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Karina Bober
Telefon stacjonarny: +48 61 8134353
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję